2,000 €/muaj
  • 2 Tualete
  • 2 Dhoma Gjumi
  • Sip. Totale: 120.00 m²
  • 1 Garazh

???? JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT NE BLLOK 2+1 ???? ???? Rruga Janos Hunyadi, ✅ Informacion : ???? Kati 7 Banim ???? Sipërfaqja 119 /m² • E mobiluar dhe i pabanuar me pare. ???? 1 Post Parkimi i perfshire ne cmim ???? Çmimi 2000 €/Muaj Për më shumë informacione na kontaktoni! ???? +355695317711 ???? info@alphahome.al ???? www.alphahome.al

Vendndodhja në hartë

  • Shpërnda postimin

Listime të ngjashme

Kërko pronën tënde